İnsanlar Beraber Oldukları Kişinin Ruh Eşleri Olduğunu Nasıl Anladıklarını Anlatıyor!

Bugün 23 insanın partnerlinin aslında ruh eşleri olduğunu nasıl fark ettiklerini anlatmalarını dinleyeceğiniz. En sevdiğiniz anı yorumlarda paylaşmayı unutmayın.

Kaynak: https://www.buzzfeed.com/mayaogolini/…

“Başlangıçta arkadaştık ama tanıştığım bütün kadınları onun ile kıyasladığımı anladığımda beraber olmamız gerektiğini anlamıştım. O benim altın standartımdı.”

“Sinirlendiğimizde birbirimiz ile tartışmak yerine birbirimizi daha iyi anlamaya çalıştığımızı fark ettim ve açıkcası bu benim için yeterliydi.”

“İlk buluşmamızdan sonra ayrılırken elimi sıktı ve ayrıldık. Bütün gece ne kadar salak olduğumu düşündüm ama ertesi gün işime gelip dün yaptığı için ne kadar üzgün olduğunu ve uzun süredir birisi ile görüşmediği için buluşmayı sonu sonlandıracağını bilemediğini söyledi. Şimdi 16 yıldır beraberiz ve hatta kendi gizli el sıkışmamız bile var!”

“İlk tanıştığımız geceden itibaren hep onunla beraber olmak istedim ve 24 yıl boyunca beraber kaldık. Ne yazık ki daha 41 yaşındayken 8 ay önce vefat etti. Onun sayesinde daha iyi bir adamım ve 3 çocuklarımıza bakıyorum. Sonsuza kadar onu seveceğim!”

“Evde olmak nasıl olur biliyorsunuz değil mi? Çok rahatsınız ve aradığınız her şey orada. İşte onunla olmak öyle hissettiriyor.”

“Beraber kamp yapmaya gittik ve her şey olabilecek en kötü şekilde gitti. Cadırımızı bağlayacağımız çivileri unutmuştum ve yürürken ayı spreyini düşürdüm ve patlayarak her yerimize ve her şeye bulaştı. Bütün akşam soğukta ve acı yiyecekler yiyerek zamanımızı geçirdik ama bir kere bile söylenmedi. O zaman doğru kişi olduğunu anlamıştım.”

“İlişkiye başlamadan önce her şeyi konuştuk ve bütün sırlarımızı ortaya döktük. Başlangıçta zor zamanlar geçirsek de zaman ile birbirimizi daha iyi anladık. Onun partnerim olduğunu anladığım zaman babamın öldüğü dönemdi. 12 saatlik bir iş vardiyasından sonra geldi ve beni ve çocuklarımı annemin evine götürdü. Sonra bütün süreç boyunca yanımda oldu ve beni destekledi.”

“Birçok ev arkadaşımız vardı ve ev değiştiriyorduk. Kalan herkes çoktan gitmişti ama sadece ikimiz vardık ve kutu toplaması, depozitonun alınması gibi birçok iş kalmıştı. Bütün süre boyunca ‘ne yapmalıyım’ diye söylenmek yerine sadece yapması gerekeni yaptı ve birbirimize yardımcı olduk. O zaman anlamıştım.”

“İnsanların en sevdiğim kitap serisi yüzünden benimle dalga geçtiğini söyledim ve sevdiğim kitap serisini okumaya başladı. Böylece konuşabileceğim birisi oldu.”

“Birbirimiz ile hiç konuşmadan ne demek istediğimizi anlıyorduk ve garip olan çabalamamız gerekmemişti.”

“11 yıl boyunca beraberdik ama onun doğru kişi olduğunu anlamam için 3 ay ayrıldığımız bir zaman gerekiyormuş. O zaman onsuz yapamayacağımı anladım.”

“COVID kaptığım zaman yatak odamızda 10 gün karantinaya girdik ve açıkcası bittiği için üzülmüştüm.”

“Fotoğrafımı çekti ve açıkcası kendimi hiç o kadar mutlu görmemiştim.”

“Kocam ile bir yıldır evliyken aniden bir gün abim öldü ve 5 dakika içerisinde evine gittik. Abimi taşımaya gelen 2 çalışan başarılı olamadığında kocam devreye girdi ve yardımcı oldu. O zaman anlamıştım.”

“Küçüklüğümden beri kötü rüya gördüğümde rüyayı tekrar yaşayarak çözüm bulabilmişimdir. Onun başkası ile evlendiğini gördüğüm gün ise hiçbir çözüm bulamadım ve ertesi gün hemen nişan yüzüğü almaya gittim.”

“Duyunca garip gelebilir ama o zamanlar küçükken tekmelendiğinden insanlara güven duyamayan bir köpeğimiz vardı. Ama sevgilimi koklayınca hemen cana yakın davranmaya başladı. 2 yıl sonra onunla evlenmiştik bile.”

“Onunlayken gaz çıkarmaktan çekinmiyordum!”

“Tek sebebi olmasa da COVİD olduğum zaman 7 gün karantinaya girmem gerekiyordu. Ona söyledikten birkaç saat sonra kapıma bakmam gerektiğini söyleyen bir mesaj attı. Kapımın önünde ise bana hazırladığı 7 günlük yemek ve yiyecekler vardı. Onu çok seviyorum.”

“Sarhoştuk ve ayağım takıldığı için dizimi yaraladım. Önce beni eve taşıdı sonra pansuman ederek güzelce öptü.”

“Onunla saatlerce beraber kalsam da yorulmazdım ve benimle beraber yaşamaya başladığını fark etmem 2 hafta aldı. Bir gece eve döndüğünde yokluğunu fark ettim ve anladım.”

“Küçüklüğümden itibaren birçok travmatik olay yaşadım ve yeni evime taşınmama rağmen çok umutlu değildim. Hayatıma o geldiğinde her şey değişti ve artık tekrar hayata mutlu gözler ile bakabiliyordum.”

“Sorunlarımı ona anlattığımda umursamadığını söylemek yerine ‘biz bir takımız bu tarz şeyleri beraber atlatabiliriz, değil mi?’ diye cevap verdi ve açıkcası o an anlamıştım.”

“Çevresindeki insanlara işine ve statülerine bakmaksızın aynı saygı ile yaklaştığını fark ettiğimde ve açıkcası çevresindeki herkes de ona aynı saygı ile yaklaşıyordu.”

“Açıkcası yatakta tekme atmıyor ya da horlamıyor. İşte o an dediğim bir anımız olmasa da birçok küçük şeyin birleşimi sonucu onun doğru kişi olduğunu bildiğimi söyleyebilirim.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x