Yedi Yıldır Peşinde Gezen Takıntılı İsimden Kurtulan Ezgi Mola Sonunda Rahat Bir Nefes Aldı

Ünlü oyuncu Ezgi Mola, 7 yıldır kendisini takip ettiği ve mesajlarla taciz ettiği gerekçesiyle Kemal K.’yi mahkemeye vermişti. Görülen davanın ardından Ezgi Mola’yı takıntı haline getirilen sanık hakkında son karar çıktı.

Ünlü oyuncu Ezgi Mola, hem dram hem de komedi yapımlarının en gözde isimlerinden bir tanesi.

Dünya tatlısı bir insan olması da cabası tabii. Kamera arkalarını izlediğimizde kendisiyle çalışmanın ya da bir arada olmanın ne denli keyifli olduğunu görüyoruz. Sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımlardan da samimiyeti ve mizahı resmen karşıya geçiyor diyebiliriz. Bu durumda da Mola’ya hayran olmamak elde değil!

Biliyorsunuz ünlü oyuncu bu yılın Mayıs ayında sevgilisi Mustafa Aksakallı ile dünyaevine girmişti.

Sade ve aile arasında yaptıkları nikahın ardından neden düğün yapmadıkları düşünülmüştü. Koronavirüs dolayısıyla ilan edilen pandemiden önce düğün hazırlıkları olan ikili, bu durum sonrası evlilik planlarını ertelemişti. Ardından bu yıl yalnızca nikah kıyma kararı aldılar.

Bir de ünlü oyuncunun hamile olduğunu öğrenmiştik!

Şimdilerde 9. ayında olan ve doğum için gün sayan Ezgi Mola, hamilelik fotoğraflarıyla da yüzümüzde tebessüm oluşturuyor. Tüm yazı Çeşme’de geçiren ve insanlardan uzak kalan Ezgi Mola’nın bunları yapmaktaki tek sebebi, rahat bir hamilelik döneminden ziyade kendi kafasının rahat olmasıymış.

Yedi yıldır tanımadığı halde kendisini takip ettiği ve mesajlarla taciz ettiği gerekçesiyle Kemal K. hakkında mahkemeye suç duyurusunda bulunan Ezgi Mola’nın davasında karar çıktı.

Kendisini 7 yıldır takip ettiğini, mesajlarla tehdit ve tacize maruz bıraktığını söyleyerek dava ettiği Kemal K. için İstanbul 22. Asliye Ceza Mahkemesi karar verdi. Duruşmaya katılan tutuksuz sanık Kemal K.,  ‘cinsel taciz’, kişilerin huzur ve sükununu bozma’ ve ‘tehdit’ suçlarından yargılandı.

Sosyal medyadan gönderdiği mesajlarda Ezgi Mola’yı tehdit ettiği görüldü. “Seni çok kötü yapacağım haberin olsun.”

Duruşmada esasa dair mütalaasını açıklayan Cumhuriyet Savcısı, Kemal K.’nın Ezgi Mola’yı 2015 yılında yapılan bir reklam afişi çekiminde gördüğünü beyan etti. Afişin arkasında duran doktor rolünde çekimde yer alan Kemal K.’nın, 20 Aralık 2022’de Ezgi Mola’nın arkasından kendisini takip ettiği açıklandı. Kemal K.’nın, Ezgi Mola arkasını döndüğünde ‘seninle konuşmam lazım, seni görmem lazım’ dediği ve ardından ünlü oyuncuya parmağını sallayarak ‘işimi yapmama engel oluyorsun, seni çok kötü yapacağım haberin olsun’ şeklinde tehdit ettiği söylendi.

Ezgi Mola’ya “Bekleyecek gücüm kalmadı artık, çok özledim seni.” şeklinde mesajlar atıyormuş.

Mütalaada yer alanlara göre sanık Kemal K.’nın cinsel arzularını tatmin etmek amacıla Ezgi Mola’ya ‘Bekleyecek gücüm kalmadı artık seni görmek istiyorum, bir tanesin sen, insan sevdiğine kızabiliyor işte, orada yanına olmayı çok isterdim, çok özledim seni.’ gibi mesajlar atarak cinsel tacizde de bulunduğu açıklandı.

Mahkeme savunmasında “yanlış anlaşılmışım” diyen Kemal K. hakkında 11 ay 35 gün hapis cezası kararı verildi.

Mahkeme kararınca Kemal K., ‘cinsel taciz’ suçundan 4 ay 20 gün, ‘kişilerin huzur ve sükununu bozma’ suçundan 2 ay 15 gün ve ‘tehdit’ suçundan 5 ay olmak üzere toplamda 11 ay 35 gün (1 yıl 5 gün) hapis cezasına çarptırıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x